Stránky místního SDH. Najdete zde základní informace o našem sdružení a sportovních družstvech, kontakty, fotky videa a další zajímavosti.

Změna diskuze

Od dnešního dne je diskuze zpřístupněna pouze registrovaným uživatelům. Registrovat se můžete zasláním mailu s iniciály na adresu sdhtucapy@seznam.cz nebo vyplnit formulář v kontaktech, kde Vám bude přiděleno jméno a heslo. V případě, že by se někdo nechtěl registrovat a chtěl by nám něco sdělit, máme nově vytvořenou Návštěvní knihu, ve které to není potřeba.

Návštěvní kniha


Hodové slavnosti 29. - 1.7.2012


kompletní pozvánka i s pravidly a možností rezervace je zde


Cena Salvator 2010

Cena Salvator 2010 je již osmým ročníkem ocenění za mimořádné činy v oblasti ochrany života, zdraví, majetku a bezpečnosti obyvatel. Zajímavostí tohoto projektu je, že je organizován studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně za podpory Zlínského kraje. Každoročně je udělována členům integrovaného záchranného systému Zlínského kraje, občanům Zlínského kraje a organizacím, které své záslužné činy vykonali v průběhu uplynulého kalendářního roku.
HLASOVÁNÍ
KONČÍ 28.2.2011!!! tak lidičky hlasujte rychle :-)


1.3. se uskuteční schůze výboru na hasičárně v 18:30

Na programu budou přípravy na vodění medvěda a přípravy na 19.3.2011. Chtěla bych poprosit i holky, které mají zájem o elasťáky, tak ať přijdou taky a zrovna si nahlásí i velikost elasťáků a proberem i financování :D
Po tomto datu se bude konat každý poslední čtvrtek v měsíci, pravidelná schůze výboru SDH v 18:00.


velikostni tabulka elasťáků
tak si dobře vyberte :-P


6. března se uskuteční tradiční vodění medvěda

V nápaditosti masek a převlekům se meze nekladou :D


Vánoční pozdrav z Tučap okr. Tábor

Během vánočních svátků jsme obdrželi pohled od sportovního družstva z Tučap. Moc děkujeme a taktéž přejeme vše nej v novém roce.


Tradiční hasičský ples

21. ledna se uskuteční v místním kulturním domě tradiční hasičský ples. Pozvětě své blízké, kamarády, známé a přijďte se pobavit a zároveň tak podpořit náš spolek dobrovolných hasičů. K poslechu i tanci hraje kapela AZ-Band a také proběhne půlnoční losování bohaté tomboly!! Začátek plesu je v 19:30.
Na Vaši účast se velice těšíme.


11. prosince 2010 se uskuteční v místním kulturním domě Výroční schůze. Začátek schůze je v 17:00.


Mikulášský turnaj ve fotbale

2. ročník turnaje v malým fotbale a zde jsou nějaké fotečky :-)

Konečné pořadí

Družstvo
1. Zahnašovice
2. Dobrotice
3. Tučapy
4. Hlinsko p. H.
5. Přílepy


Závěrečná 30.10.2011
fotky


Ve čtvrtek 16.9.2010 v 18:30 se bude konat na zbrojnici veřejná schůze výboru SDH


Závody - Rychlov 12. 6. 2010

Takže kuřátka, je za námi další soutěž z Podhostýnské hasičské ligy, která se konala v Rychlově. Za krásného slunečného počasí se s pořadovým číslem 9 postavilo na start naše družstvo chlapů. Po „divadelním představení košaře“, se klukům podařilo sestřelit terče s časem 24:23. S tímto časem se umístili na patnáctém místě, z dvaceti tří zúčastněných. Po krátké přestávce začala soutěž žen. Družstvo holek přišlo na řadu jako třetí. Po pádu béčkařky na základně, holky dokončili útok s časem rovných dvaceti jedné vteřiny. Tento čas holkám stačil na třetí místo a odměnou jim byl krásný pohár a finanční odměna.


Lidičky, konečně nám založili účet, tímto bych chtěla poděkovat paní Chytilové za velkou pomoc a trpělivost..


Schůze - 2.6.2010 v 18:30

Ve středu proběhla schůze, na které se projednávala blížíce se zábava a také hody. Po velké debatě a rozdělení pracovních činností byla schůze ukončena.


Závody Karolín 5.6.2010

Milí čtenáři, včera proběhly další závody z řady Podhostýnské hasičské ligy. Za krásného slunečného počasí se kluci postavili na startovní čáru jako pětadvacátí. Po výstřelu z pušky se útok mohl rozběhnout..po mírném zaváhání rozdělovače, který zaspal na základně a ukázkově odvedené práce nalívače kluci dokončili svůj útok s prostříkaným časem 22:93. Družstvo holek si šlo zatrénovat v pořadí jako desáté ze třinácti družstev. Po pečlivě ulitém startu se musely vrátit zpět na startovní čáru a start opakovat. Po usilovně zaběhlém útoku, selhaly organizátorské práce a holky stříkaly na sklopené terče:(( Pokus byl prohlášen za neplatný a opakoval se jako poslední. Na druhý pokus a po přislíbené flašce alkoholu holky zregenerovaly všechny síly a útok dokončily s časem 19:34 na pravém proudu. (levý 19:12).


Brigáda - pondělí 7.6.2010 v 18:00 na hřišti

Musíme upravit ty vykopané díry ať se to může posíct. S sebou vzít zas lopaty, nějaké hrábě a kolečka. Pište do diskuze kdo co vezme.


Závody Ludslavice - 29.5.2010

ZRUŠENO z důvodu nepřízně počasí a přeloženo na 10.7.2010


21.5.2010 noční závody v Píšti (U Reného)

Noční závody v Píšti už jsou úspěšně za náma. Umístili jsme se na v celku dobrém 4. místě no a už se můžeme těšit na další ročník :-)


Sběr starého železa

V sobotu 10.4.2010 se v Tučapech uskutečnil sběr starého železa, pořádaný naším SDH. Účast sice valná nebyla, ale i přesto jsme nasbírali v celku dost. Místy to vypadalo jako by každý měl doma cyklistickou stáj ;-). Všem zúčastněným děkujeme.
Informace o tom, kolik bylo nasbíráno a nějaké fotky ještě dodám.


Vodění medvěda

Dne 14. 2. 2010 se v Tučapech konalo tradiční vodění medvěda ve spolupráci našeho SDH a TJ Sokolu. Počasí nám celkem vyšlo, takže se sešlo 25 masek. Atmosféra celého průvodu byla úžasná a za to děkujeme jak všem zúčastněným maskám tak muzikantům
Fotky z vodění medvěda můžete zkouknout buď v naší fotogalerii nebo na stránkách týdeníku Naše adresa
Tady se můžete kouknout na plakát

Výroční schůze 22.1.2010

V pátek 22.1.2010 v 18:00 proběhla výroční schůze, která měla na programu zhodnocení hospodaření našeho sdružení, sportovních výsledků a ostatních aktivit v roce 2009, předání ocenění a vyznamenání zasloužilým členům, volby do výboru na období 2010-2015 a diskuze.

Ples 2010

Kuřátka, je domluvený ples a to na 15.1.2010. Je to pátek, tak doufám, že se nás tam sejde co nejvíc a nikdo si to nenechá ujít..k poslechu i tanci hraje kapela A-Z Band (Kuchařovi).
Tady se můžete kouknout na plakát

Mikulášský turnaj ve fotbale

V sobotu 5.12.2009 jsme pořádali 1. ročník turnaje ve fotbale družstev dobrovolných hasičů. Konal se v Dobroticích na umělém povrchu a zúčastnily se ho 4 družsta: pořádající Tučapy, Dobrotice, Hlinsko pod Hostýnem a také Přílepy.
Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak se hrál velice vyrovnaný fotbal se spoustou gólů. Až poslední zápas nakonec rozluštil celkové pořadí, jelikož 3 družstva měly po dvou výhrách a jedné prohře, tak muselo rozhodovat až skóre.
Zde jsou nějaké fotečky :-)

Konečné pořadí

Družstvo skóre body
1. Přílepy 14:7 6
2. Tučapy 14:9 6
3. Hlinsko p/H 10:6 6
4. Dobrotice 5:21 0


Podzimní schůze SDH Tučapy

Ve středu 2.12.2009 v 18:00 se uskuteční podzimní schůze SDH Tučapy v místní hospodě. Bude se jednat o přípravě plesu a nadcházejících volbách. Tak Vás tam všechny čekáme :-)

schůze Podhostýnské hasičské ligy

V pátek 20.11.2009 je v Karolíně na 18:00 schůze té Podhostýnské ligy. Mají to na hasičárně, tak jestli by se tam jel někdo zůčastnit, tak by to bylo super..já nemůžu,René taky ne, Zdeňa taky ne a Danek to samí.:-)

úklid hasičárny

co říkáte na úklid v sobotu 31.10. okolo pul 2??komu se to hodí at sem napíše vzkaz..díky

fotogalerie..

přibilo pár fotek ze závěrečné, tak se mrkněte..zbytek dodáme co nejdříve..

Podhradní lhota 10.10.

lidičky , spíš holky jsme nahlášený jako 1. tak se podle toho zařidtě a dojeďte v čas..

pozvánka na vinobraní

holkýý a klucíí nechcete v pátek 9.10. dorazit na vinobraní do Tučap??


Závěrečný trénink

POZOR POZOR POZOR...TRÉNINK MUSÍ BÝT UŽ V 1hod, protože na hřišti se hraje ve 4 fotbal..tak nevím jak se vám to hodí..

táák chlapci a děvčata. Máme tu konec sezony a tak si uděláme v sobotu 3.10. závěrečný trénink na 15:00 obě družstva na hřišti..jasan??. Všichni sebou suché věci.. Pokud se to někomu nehodí, tak ať sem napíše vzkaz..

Závěrečná

Lidičky, chtěla bych Vás všechny poprosit abyste se dostavili na závěrečnou nejpozději do 19:00 hod..

V sobotu 26.9.2009 je ZÁVĚREČNÁ. Sraz je v hospodě kolem 7 hodiny večer.Na všechny kdo může přijít se těšíme :)


Fotogalerie - přibily fotky z Vitonic a plesu

Něco pro holky..

Holky nechtěli byste jet taky do té Podhradní lhoty??Kdo by jel tak se ozvěte, kdyžtak bysme to dali dohromady nějak..

Trénink

Tuto sobotu 26.9.09 to nejde - na hřišti je nějaké cvičení psů a údajně by to mělo být tak asi do 16:00 :-(

Zdar lidi, měli by jsme si naplánovat ještě nějaký ten trénink. Preferoval bych nějakou sobotu co vy na to? Bylo by aspoň více času a mohlo by se zaběhnout více útoků - hlavně my chlapi to potřebujeme jako sůl.
Jo a 10.10.2009 v 11:00 je soutěž v Podhradní lhotě. Nevím jak holky, ale chlapi jsou už nahlášení jako čtvrtí :-)

Fotogalerie - se rozrostla - SKÁLA

Jsou přidaný fotky ze skály. Myslím, že jsme to krásně zvládli holky co vy na to?? A kdo se chce podívat na pohár, tak musí do Tučap do hospody..Jo a Lucka chtěla běžet o nejrychlejší brko, tak se na těch posledních čtyřech fotkách podívejte jak to mělo vypadat..:))Luci, doufám, že mě nezabiješ, jak se tam škrábeš do toho kopečka..Ve fotogalerii jsou přidaný fotky z betonování a plesu letošního tak se jukněte

Po tréninku...

...Holkýý, holkýý, holkýýý, tak jsme zjistili, že ti naši fotbalisti jsou pěkný béééééčka. Jo a veřejně bych tu chtěla pochválit Danka, Járu a taky tatu za krásně vybetonovanou základnu...máte to mooooc pěkně rovný hoši..Jo a děcka ten sraz na tu závěrečnou je mezi 6 a sedmou. Tak jen tak pro info..kdyby Vás to zajímalo :)

fotogalerie

Ve fotogalerii jsou přidány fotky z Pravčic, Vítonic, zatahování a taky z loňské závěrečné :) Tak se na to mrkněte

Pravčice - extraliga - 30.8.2009 - článek

Karolín noční - 29.8.2009 - článek